Oslňte, pečujte, chraňte, renovujte… Lak vašeho vozu to ocení!

Povětrnostní vlivy, kamínky, sůl, UV záření, mytí v myčce to všechno poškozuje lak vašeho vozu, způsobuje jeho matný vzhled. Prioritou pro nás je lak vašeho auta maximálně ochránit a obnovit. Dokonalého výsledku dosahujeme pomocí moderních technologií a poctivé ruční práce.

APLIKACE NANO VOSKU

Aplikace nano technologie je nejnovějším trendem v péči o lak vozu. Zajistí okamžité zlepšení stavu laku a prodloužení jeho životnosti. Ošetřený vůz vydrží čistý mnohem delší dobu. Na údržbu vám postačí čistá voda. Bez velkého tlaku odstraníte z ošetřené karoserie veškeré nečistoty. Lak je také chráněn proti oděrkům, UV záření, soli atd.

 

MYTÍ OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ

Ruční umytí vozu s použitím prostředků šetrných k laku. Mytí provádíme buď suchou cestou, nebo klasickou mokrou. Všechny naše přípravky již obsahují vosk. Vaše auto bude dokonale, čisté a oslnivě lesklé.

 

RENOVACE LAKU

Poškozený lak z mycí linky? Vytváří se Vám na karoserii po umytí auta v myčce lesklé kruhy? Trápí vás jiný problém s lakem? Všechny povrchové vady laku umíme odstranit. Laku navrátíme jeho původní lesk a auto rázem omládne. Používáme technologii 3M.

 

 

RENOVACE SVĚTLOMETŮ

Neplaťte za výměnu světlometů, zrenovujte je! Výsledkem budete překvapeni. Profesionální renovace navrací Vašim světlům původní vzhled, zvyšuje jejich svítivost, čímž Vám zajistí vyšší bezpečnost v provozu. Zároveň jste viditelnějšími i pro ostatní účastníky provozu.

Aplikace Keramické Ochrany

Jedná se o dlouhodobou ochranu s laku až na 5let. Je to velmi tvrdá ochrana s tvrdostí H9. Na údržbu vám postačí čistá voda. Ochrání lak vozu před oděrky, UV zářením, solí a ostatním vlivům.

 

healthcare

DEZINFEKCE INTERIÉRU OZONEM

  • Mikrobiologická dezinfekce interiéru a klimatizace
  • zlikviduje veškeré viry, bakterie, plísně a zdroje zápachu.
  • ozon nezanechává žádné stopy

 

vehicle-1

CHIPTUNING

  • optimalizace software v řídicí jednotce motoru
  • nastavení diagnostických parametrů jednotky
  • navýšení výkonu až o 35 % a točivého momentu až o 40 %.

 

Cítíte se v autě dobře? Ne? My se postaráme o to, že budete.

Při používání auta se chceme cítit příjemně. Právě to je důvod, proč při čištění interiéru provádíme tzv. detailing. Pohrajeme si i nejmenšími detaily, které na první pohled nejsou viditelné, ale dotváří komfort užívání vozu. Právě tato místa jsou často plná bakterií a nečistot, které pak dýcháte.

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU VOZU

Precizní vyčištění interiéru vozu tzv. detaiing. Nezapomeneme na jediné místečko v interiéru, kde by se mohly skrývat nečistoty. Na čištění používáme jen certifikované výrobky převážně od českých výrobců a opravdu velkou sadu kartáčů, kartáčků a štětečků všech velikostí. Toto čištění je prováděno suchou cestou a je vhodné pro běžně znečištěné interiéry. Obsahuje kompletní vysátí vozu, vyčištění sedaček, vyčištění plastů, impregnace plastů, vyčištění všech úložných prostor, vyčištění skel, vyčištění koberečků. Auto je po vyčištění ihned připraveno k odjezdu. Časová náročnost cca. 2,5 hodiny.

 

TEPOVÁNÍ INTERIÉRU

Potřebujete odstranit zápach (cigarety, zvířata atd.), nebo se zbavit velmi odolných skvrn v interiéru? Využijte této služby. Čistíme mokrou cestou, a to všechny prvky interiéru (strop, podlaha, koberečky atd.). K čištění používáme tzv. extraktor, který pod vysokým tlakem vpraví profesionální čistící chemii a vzápětí ji vysaje i s uvolněnými nečistotami. Touto metodou jsme schopni odstranit i velmi hluboko usazené nečistoty, odolné skvrny (hlína, džus, čokoláda atd.) i mastnotu. Časová náročnost tepování interiéru je cca. 4 – 6 hodin (dle míry znečištění) + následné vyschnutí vozu.

 

IMPREGNACE SEDAČEK

Chcete ochránit interiér svého vozu před skvrnami? Bojujete stále se špinavými sedačkami? Máme pro Vás řešení. Aplikace nano ochrany na sedadla vozu. Tato ochrana způsobí, že rozlité nápoje a skvrny od zmrzliny či čokolády už nebudou problém. Jednoduše je setřete. Rozlité nápoje se nevsáknou do sedaček, ale jednoduše z nich stečou.